Anel Elektrik, Dünya Şampiyonu Milli Boksör Busenaz Sürmeneli’yi başarılarının devamı için destekledi

Rusya’da yapılan Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası’nda 69 kiloda altın madalya kazanan Busenaz Sürmeneli, Anel Elektrik’in İstanbul merkez ofisini ziyaret ederek çalışanlar ile bir araya geldi. Rıdvan Çelikel tarafından kurulan Anel Elektrik, Dünya şampiyonu milli boksör Busenaz Sürmeneli’yi başarısından dolayı kutlayarak ödüllendirdi.

Busenaz Sürmeneli, Trabzon Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü 4. sınıfta okuyor ve yaklaşık 10-12 senedir boksla uğraşıyor. 21 yaşındaki milli boksörün bundan sonraki hedefi olimpiyatlarda madalya almak.

Kuruluşundan bu yana eğitim, sanat ve çevre alanında sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştiren ve daha aydınlık bir gelecek için, gençlerin gelişimini farklı alanlarda destekleyen Anel Elektrik, spor alanındaki başarılarının devamı için Busenaz Sürmeneli’yi ödüllendirdi.

Anel Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Çelikel “Busenaz, başarısıyla ülkemize büyük bir mutluluk ve gurur yaşattı. Kendisini kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum. Anel olarak, başarılı gençlerimizi desteklemeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.